Четвер, 15.11.2018, 19:24
Сайт вчителя предмета "Захист Вітчизни" Метеленка В.В.
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Бібліотека
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Загальна нормативно-правова база » Закони, конвенції, доктрини

Типові правила внутрішнього розпорядку для працівників
07.11.2015, 20:16
  

 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ 

Н А К А З 

 N 455 від 20.12.93 Зареєстровано в Міністерстві 
 м.Київ юстиції України 
 2 червня 1994 р. 
 vd931220 vn455 за N 121/330 
 

Про Типові правила внутрішнього трудового
розпорядку для працівників навчально-виховних 
закладів системи Міністерства освіти України 

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерстваосвіти і науки N 73 ( z0242-00 ) від 10.04.2000 ) 

З метою систематизації роботи, поліпшення ефективності праці та зміцнення дисципліни працівників закладів освіти Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Типові правила внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних закладів (додаються).
2. Керівникам державних навчально-виховних закладів на основі Типових правил розробити правила внутрішнього розпорядку закладу 
освіти, які затвердити трудовим колективом за поданням власника або уповноваженого ним органу і профспілкового комітету.
3. Вважати такими, що не застосовуються:
3.1. Наказ Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти колишнього СРСР від 20.07.73 N 600 "Про затвердження типових правил внутрішнього розпорядку вищих навчальних закладів".
3.2. Наказ Міністерства освіти колишнього СРСР від 13.05.85 N 88 "Про правила внутрішнього трудового розпорядку для 
працівників дитячих дошкільних закладів системи Міністерства освіти СРСР".
3.3. Наказ Міністра освіти колишнього СРСР від 23.12.85 N 223 "Про правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників 
загальноосвітніх шкіл системи Міністерства освіти СРСР". 
 

 Міністр П.М.Таланчук 
 

 ЗАТВЕРДЖЕНО 
 наказом Міністра освіти 
 України від 20 грудня 
 1993 р. N 455 

ТИПОВІ ПРАВИЛА 
внутрішнього розпорядку для працівників державних 
навчально-виховних закладів України * 

I. Загальні положення 

1. Відповідно до Конституції України громадяни України мають право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з оплатою праці відповідно до її кількості та якості і не нижче встановленого державою мінімального розміру, включаючи право на вибір професії, роду занять і роботи відповідно до покликання, здібностей, професійної підготовки, освіти та з урахуванням суспільних потреб.
В навчальному закладі трудова дисципліна грунтується на свідомому виконанні працівниками своїх трудових обов'язків і є необхідною умовою організації ефективної праці і навчального процесу.
Трудова дисципліна забезпечується методами переконання та заохочення до сумлінної праці. До порушників дисциплін застосовуються заходи дисциплінарного та громадського впливу.


2. Ці правила поширюються на державні навчально-виховні заклади України всіх рівнів: дошкільні виховні заклади; середні загальноосвітні навчально-виховні заклади; професійні навчально-виховні заклади; навчальні заклади підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів; позашкільні навчально-виховні заклади.
3. Метою цих Правил є визначення обов'язків педагогічних та інших працівників закладів освіти, передбачених нормами, які встановлюють внутрішній розпорядок в навчальних закладах. Зазначені норми закріплені в Типових правилах внутрішнього розпорядку, у відповідності з якими трудові колективи закладів освіти затверджують за поданням власника або уповноваженого ним органу і профспілкового комітету свої правила внутрішнього розпорядку.
4. Усі питання, пов'язані із застосуванням правил внутрішнього розпорядку, розв'язує керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень, а у випадках, передбачених діючим законодавством і правилами внутрішнього розпорядку, спільно або за погодженням з профспілковим комітетом.

 

Повний текст Типових правил внутрішнього розпорядку для працівників державних навчально-виховних заходів України за посиланням: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/493-2011-п
                              

Категорія: Закони, конвенції, доктрини | Додав: MVV
Переглядів: 88 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Copyright MyCorp © 2018
uCoz